20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'
ID: 87805