20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Malwina Jagóra (ur. 1990, Łowicz)
Myśli o Tobie przechodzą w zapomnienie
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJagóra 2020'
opisany na odwrociu: 'JAGÓRA | 2020 | "Myśli o Tobie przechodzą | w zapomnienie" | 100 x 100'
ID: 87765