20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Grzegorz Skrzypek (ur. 1970, Sosnowiec)
Latające drzewka i poezja trójkątów, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2019'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | "LATAJĄCE DRZEWKA | I POEZJA TRÓJKĄTÓ" | OLEJ PŁÓTNO 2019 | 100 x 70 cm'
ID: 87935