20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Łukasz Mantay (ur. 1988 r., Żory)
Center point, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Center point, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Mantay 2020'
ID: 87882