20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Maciej Majewski (ur. 1977, Rybnik)
Kobieta ze smartfonem i ocean, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'majewski © 2020'
opisany na odwrociu: '"KOBIETA ZE SMARTFONEM I OCEAN / A MULHER COM UM SMARTPHONE E O OCEANO" - maciej majewski © 2020'
ID: 87706