20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2020'
opisany na odwrociu: '"TAJEMNICE" | ADAM WĄTOR | 2020'
ID: 87149