20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Dorota Kwiatkowska (ur. 1994, Płock)
Don't say maybe if you don't want to say no, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'dk'
opisany na odwrociu: 'DOROTA KWIATKOWSKA | 2020'
ID: 87723