20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MKępka | 2020'
opisany na odwrociu: 'LENIWE POPOŁUDNIE | 100 x 100 cm, 2020 r. | MKępka'
ID: 87890