20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany z boku: 'PURE.'
opisany na odwrociu: 'Escape Room | 80 x 120 cm | Paulina Pior | 2020'
ID: 87934