20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iwona Kobryń 2020'
ID: 87722