20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Marcin Zalewski (ur. 1978 r.)
Coś osobistego, 2008
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Marcin Zalewski (ur. 1978 r.)
Coś osobistego, 2008

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MARCIN ZALEWSKI | III. 2008.'
ID: 87739