20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej, emalia ftalowa/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Zuzanna | Grochowska '20'
ID: 87839