20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'P | Z | 2020'
opisany na odwrociu: 'PAULINA ZALEWSKA | SMAKI JAZZU II | 2020' | P | Z | 2020'
ID: 88012