20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2020'
ID: 87403