20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kłosiński 2020 r.'
ID: 87796