20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Konrad Hamada (ur. 1981, Kraków)
Mokradła w sierpniu, 2018
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mokradła w sierpniu, 2018

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Konrad | Hamada 2018'
ID: 87884