19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'K | Lia Kimura | "Zatracenie" | 2019'
ID: 79001