19 listopada 2019 godz. 19:00

Stanisław Tomalak
Z cyklu "Niebo i Ziemia", Fragment 614, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
64
Stanisław Tomalak

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'S. J. A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S. J. A. Tomalak | Fragment 614 | z cyklu "Niebo i ziemia"'
ID: 78688