19 listopada 2019 godz. 19:00

Monika Parobczak (ur. 1987, Garwolin)
Three-dimensional Argento, 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'MParobczak'
ID: 77739