19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka IX 2019'
ID: 78742