19 listopada 2019 godz. 19:00

Michał Mroczka (ur. 1984)
Port japoński, 2019 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Michał Mroczka (ur. 1984)
Port japoński, 2019 r.

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | PORT JAPOŃSKI | 2019'
opisany na odwrociu: 'MICHAŁ MROCZKA | PORT JAPOŃSKI | 2019 | AKRYL | 100 x 100'
ID: 78644