19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

olej/płótno, 190 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Machaj'
na odwrociu certyfikat autorski wraz z opisem
ID: 78761