19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz Mikołaj Krasoń | "Odsłonięcie" 2019 | z cyklu "Via Baltica"'
ID: 78993