19 listopada 2019 godz. 19:00

Beata Tarnowska (ur. 1990, Opole)
Nierzeczywiste 02, 2017-18 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Nierzeczywiste 02, 2017-18 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej, akryl, tusz/płótno, 120 x 170 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrociu: 'Tarnowska | II MGR'
ID: 78785