19 listopada 2019 godz. 19:00

Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)
Madame Sofi LV, z cyklu 'Swimming Pool', 2019 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Madame SOFI LV | SWIMMING POOL | RAFAL KNOP 2019 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5122'
ID: 79119