19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akryl/płótno, 70 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
na odwrociu opisany: 'Pelipas 2019'
ID: 79040