19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | 'Lazy day' | Marcin Gregorczuk'
ID: 78845