19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'ŚRODOWSKA'
na odwrociu opisany: '"DWA SPOJRZENIA" | ŚRODOWSKA 2019 | OLEJ NA PŁÓTNIE | WYMIAR 100 x 140 | 2019 r. | Katarzyna Środowska'
ID: 78833