19 listopada 2019 godz. 19:00

Paulina Jołda (ur. 1995 r., Wrocław)
Dla znudzonych i żądnych przygód, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'For bored and looking for adventure" | Paulina Jołda 2019'
ID: 78797