19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna Mączka | 2018'
ID: 79050