19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'
ID: 79037