19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Angel" 2019 r. | Ewelina | Ulanecka'
ID: 78662