20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Dorota Zuber (ur. 1979, Gliwice)
Z cyklu 'City', Geometric II, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota Zuber | "Geometrie II" seria "City" | akryl, werniks 2019'
ID: 72403

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog

Wszystkie obiekty z aukcji

Adam Setkowicz

Apoteoza Władysława Reymonta, 1912 r.

Cena wywoławcza: 5 600 zł

Popiersie Józefa Piłsudskiego, 1928 r.

Cena wylicytowana: 800 zł

Józef Mehoffer

Projekt exlibrisu rodziny Potockich

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Portret Stefana Batorego, 1905 r.

Cena wywoławcza: 800 zł

Maska pośmiertna Fryderyka Chopina (1810 - 1849)

Cena wywoławcza: 600 zł

Autor nierozpoznany

Portret Tadeusza Kościuszki

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Nikifor Krynicki

Stacja kolejowa

Cena wywoławcza: 4 300 zł

Jerzy Kossak

Bitwa pod Kutnem, 1939 r.

Cena wywoławcza: 28 500 zł

Seweryn Bieszczad

"Sędzia" z cyklu bohaterowie "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza: 5 600 zł

Adolf Modro, Warszawa

Zegar, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 800 zł

Kałamarz, XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Karafka i 6 kieliszków, XX w

Cena wywoławcza: 900 zł

Franz von STUCK

Atlas z kulą ziemską

Cena wylicytowana: 18 000 zł

Szafka biblioteczna, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Kpl. do czekolady, poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Niemcy

Kawiornica, poł. XX w.

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Garnitur kominkowy, okres międzywojenny

Cena wywoławcza: 3 500 zł

Karafka z korkiem, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Pomocnik, lata 30 - te XX w.

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Zestaw na biurko: kałamarz i nóż do papieru, XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Stół rozsuwany, ok. poł. XX w.

Cena wywoławcza: 3 500 zł

Łodzie

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Lunetka, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Grzegorz Mendoly

Żaglowiec

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Autor nierozpoznany

Łodzie w świetle księżyca

Cena wywoławcza: 4 900 zł

Niemcy, wytwórnia WMF

Kpl. sztućców do ryb w etui, lata 30 - te XX w.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Kompas na stojaku i cyrkiel, XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Gustave de Breanski

Barki

Cena wywoławcza: 7 900 zł

Miniatura kompasu okrętowego, XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Lampa okrętowa, XX w.

Cena wywoławcza: 350 zł

Śruba jachtowa, XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Włodzimierz Nałęcz

Żaglowiec, 1933 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

Dzwonek okrętowy, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Koło sterowe, XX w.

Cena wywoławcza: 1 300 zł

Konie, 1873 r.

Cena wywoławcza: 5 900 zł

Nagroda dla Józefa Waczkowa "Pegaz", 1974 r.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Manierka z korkiem, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 900 zł

Wyjazd na polowanie

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Niemcy, Nymphenburg

Leżący jelonek, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Bela Kadar

Mężczyzna prowadzący konie

Cena wywoławcza: 5 900 zł

Ludwik Maciąg

Zaprzęg sześciokonny

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Dziki

Cena wywoławcza: 1 900 zł

Niemcy

Galopujące konie, 2 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 250 zł

Jerzy Potrzebowski

Powrót z polowania

Cena wywoławcza: 9 000 zł

Jerzy Potrzebowski

Na polowanie

Cena wywoławcza: 9 000 zł

Anglia

Kpl. sztućców do mięs w etui, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Miśnia

Puzderko, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 550 zł

Miśnia

Talerz, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Miśnia

Wazon, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 1 900 zł

Miśnia

Mewa na skale, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Miśnia

Talerz, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 180 zł

Miśnia

Filiżanka ze spodkiem, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 660 zł

Miśnia

Talerz, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Miśnia

Patera, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 1 900 zł

Miśnia

Cena wywoławcza: 660 zł

Miśnia

Figurka wyżła, 1943 r.

Cena wywoławcza: 1 400 zł

Miśnia

Cukiernica, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 450 zł

Miśnia

Mlecznik, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 400 zł

Miśnia

Waza z pokrywą, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Polska

Spinki do mankietów, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 250 zł

Polska, wytwórnia ORNO

Cena wywoławcza: 150 zł

Polska

Cena wywoławcza: 110 zł

Spinki do mankietów, XX w.

Cena wywoławcza: 220 zł

Polska

Cena wywoławcza: 110 zł

Cena wywoławcza: 330 zł

Cena wywoławcza: 330 zł

Spinka do krawata, XX w.

Cena wywoławcza: 230 zł

Cena wywoławcza: 100 zł

Kpl. biżuterii do koszuli frakowej (7 szt.), pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 12 000 zł

Spinki do mankietów, XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Spinki do mankietów, XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Szpilka, XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Szwecja

Kpl. spinek do mankietów i kołnierzyka, 1917 - 19 r.

Cena wywoławcza: 2 300 zł

Brosza, XX w.

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Pierścionek, XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Bransoleta, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 950 zł

Brosza - medalion, XX w.

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Broszka, XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Broszka, XX w.

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Wisior z łańcuszkiem, XX w.

Cena wywoławcza: 1 900 zł

Brosza, XIX w.

Cena wylicytowana: 2 100 zł

Broszka, XX w.

Cena wylicytowana: 1 750 zł

Naszyjnik, pocz. XX w

Cena wylicytowana: 900 zł

Krzyżyk, XX w.

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Broszka, XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Medalion, XX w.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Para kolczyków, XX w.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Para kolczyków, XX w.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Skandynawia

Samowar, XVIII/XIX w.

Cena wylicytowana: 2 500 zł

Daniel Chodowiecki

2 grafiki, 1781 r.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Ilustracja do 'Statku szaleńców' - Szaleniec na rozstaju dróg'

Cena wywoławcza: 3 200 zł

Sekretera z nadstawką, 1762 r.

Cena wywoławcza: 28 000 zł

Świecznik, XVIII w.

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Anglia, prawdopodobnie Rowland Griffith

Zegar podłogowy, 1 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 11 500 zł

Zegarek kieszonkowy, ok. 1801 r.

Cena wywoławcza: 9 000 zł

Madonna z Dzieciątkiem, lata 60 - te XVII w.

Cena wywoławcza: 27 000 zł

Alegoria sztuk wyzwolonych

Cena wywoławcza: 40 000 zł

Autor nierozpoznany

Portret królowej

Cena wylicytowana: 3 600 zł

Anglia

Wazon z gwiazdą Dawida, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Zdzisław Lachur

Symfonia przetrwania

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Torebka z napisem w języku żydowskim, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 1 100 zł

Natan Korzeń

Portret chłopca

Cena wywoławcza: 21 500 zł

Zdzisław Lachur

Mojżesz, 1991 r.

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Miasteczko

Cena wywoławcza: 4 900 zł

Menora, XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Artur Markowicz

Modlący się żyd

Cena wywoławcza: 800 zł

Jad, XX w.

Cena wywoławcza: 880 zł

Zdzisław Lachur

Głowa starego Żyda

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Lampka chanukowa, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 1 400 zł

Lampka chanukowa, XIX i XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Zdzisław Lachur

"Świętość życia", 1986 r.

Cena wywoławcza: 1 500 zł

"Śniadanie na trawie", 1972 r.

Cena wylicytowana: 6 200 zł

Erna Rosenstein

"Ziemia niczyja", 1964 r.

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Zbigniew Gostwicki

Martwa natura z portretem, 1935 r.

Cena wylicytowana: 8 000 zł

"Mostek jaśnie panienki", 1994 r.

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Władysław Filipiak

"Kompozycja religijna", 1974 r.

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Eugeniusz Gerlach

Martwa natura z mandoliną, 1989 r.

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Leopold Gottlieb

Praczki, 1929 r.

Cena wywoławcza: 18 000 zł

Roman Opałka

"Żagiel"

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Zbigniew Makowski

"Et superest sine me", 1962 r.

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Jerzy Nowosielski

Bez tytułu, 1944 r.

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Roman Opałka

"Metamorphosis"

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Leopold Gottlieb

Św. Sebastian

Cena wywoławcza: 13 500 zł

Lech Kunka

Kompozycja w szarości, 1965 r.

Cena wywoławcza: 17 000 zł

Zagaszacz do świec, XX w.

Cena wylicytowana: 80 zł

Szafa z podziałem drzwi imitującym sekreterę, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 3 600 zł

Lampka biurkowa, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Lichtarz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Aparat telefoniczny, 1 poł. XX w

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Biurko z nadstawką, XX w.

Cena wywoławcza: 2 800 zł

wytwórnia Bing&Grondhal

Suszka i kałamarz, 1 poł. XX w.

Fotel w stylu biedermeier, tzw. hamburski, XIX w.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Zestaw biurkowy, lata 30 - te XX w.

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Kpl na biurko, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 4 500 zł

Cena wywoławcza: 550 zł

Fragmenty aplik, 2 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Lupa i nóż do papieru, XX w.

Cena wywoławcza: 660 zł

Skarbonka, lata 30 - te XX w.

Cena wywoławcza: 220 zł

Kanapa, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 3 500 zł

Anglia

Krzesło, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Julian Fałat

Las w Huberstusstock, 1891 r.

Cena wywoławcza: 22 500 zł

Leśny strumyk

Cena wywoławcza: 11 500 zł

Rafał Malczewski

Pejzaż wiosenny

Cena wywoławcza: 2 800 zł

Michał Stańko

Pejzaż jesienny, 1954 r.

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Kwitnące jabłonie

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Pejzaż z jeziorem

Cena wywoławcza: 1 400 zł

"Wiatrak (Chojna)", 1973 r.

Cena wywoławcza: 800 zł

"Olsztyn - zamek", 1960 r.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Odbudowa Barbakanu w Warszawie

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Adam Bunsch

Dziewczynka w lesie, 1936 r.

Cena wywoławcza: 3 500 zł

Jan Grubiński

Rozlewisko

Cena wywoławcza: 16 200 zł

Szwecja, Göteborg

Kapelusz, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 880 zł

Laska, 2 poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 800 zł

Cartier

Zegarek kieszonkowy, 1915 - 1920 r.

Cena wywoławcza: 12 000 zł

Fifka do papierosów, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Polska

Cena wywoławcza: 150 zł

Autor nierozpoznany

Głowa antyczna

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Popielniczka, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Miseczka na mydło do golenia, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Anglia, Birmingham

Cygarniczka na 4 cygara, 1924 r.

Cena wylicytowana: 2 100 zł

Fajka turecka, XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Taca na wizytówki, lata 30 - te, XX w.

Cena wywoławcza: 7 400 zł

Dottatus, Solingen

Obcinarka do cygar, XX w.

Cena wywoławcza: 360 zł

Prasa do kart, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Włochy

Pudełko do kart, XX w.

Cena wywoławcza: 450 zł

Stolik do gier w stylu mauretańskim, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 10 500 zł

Stół jadalniany, 2 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 9 000 zł

Patera, po 1888 r.

Cena wylicytowana: 3 600 zł

Żardiniera, 2 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 4 400 zł

Karol MALCZ

Rondel z pokrywą

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Polska, Wałbrzych

Serwis do kawy, 2 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Anglia

Patera ze sceną figuralną, XX w.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Paterka, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Warszawa, Fraget

Cukiernica, 4 ćw. XIX w.

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Wilhelm Schütze

Kwiaty w koszu

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Niemcy

Kpl. sztućców, k. XIX w.

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Anglia, Viners Sheffild

Serwis do kawy i herbaty, XX w.

Cena wywoławcza: 900 zł

Anglia, Sheffield

Taca - podgrzewacz, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Francja

Waza, XIX w.

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Krzysztof WAGNER

Półmisek

Cena wywoławcza: 4 200 zł

Rosja, Kuzniecow

Półmisek do ryb, 1 ćw. XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Talerz w typie Urbino, XIX w.

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Henryk Krych

Martwa natura z bukietami kwiatów

Cena wywoławcza: 11 500 zł

Taca, 2 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Barek, XX w.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Kielich masoński, XIX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

H. J. Wilm (Berlin)

Karafka, po 1888 r.

Cena wylicytowana: 350 zł

Kanada

Shaker, XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Niemcy

Cena wywoławcza: 600 zł

Szafka, XIX w.

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Kielich, XIX w.

Cena wylicytowana: 350 zł

Cena wywoławcza: 250 zł

Karafka z korkiem, XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Karafinka, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Wiedeń, J. Wagner

Alkoholomierz, 1866 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

Kufel, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 2 800 zł

Kufel biesiadny, XX w.

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Alois Binder

Mnich ze szklanicą

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Waza do ponczu, 2 poł. XIX w.

Cena wywoławcza: 3 600 zł

Kufel, XVIII/XIX w.

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Kufel z pokrywą, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Kielich, 1 poł XIX w.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Szkatułka na kieliszki, 2 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Józef Czapski

Mężczyźni w kawiarni, 1961 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Pejzaż górski

Cena wywoławcza: 7 900 zł

Autor nierozpoznany

Miasteczko w górach

Cena wylicytowana: 600 zł

Zima w górach

Cena wywoławcza: 1 900 zł

"Szałas w górach"

Cena wywoławcza: 5 900 zł

Ernst Bröcker

U podnóża Alp

Cena wywoławcza: 6 900 zł

Bohumil Dvorsky

Widok na Hradczany

Cena wywoławcza: 11 500 zł

Autor nierozpoznany

Siedzący kozak, 1924 r.

Cena wywoławcza: 4 300 zł

Na skraju lasu

Cena wywoławcza: 800 zł

Autor nierozpoznany

Mężczyzna grający na bałałajce

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Wojciech Weiss

Plac św. Marka w Wenecji

Cena wylicytowana: 13 000 zł

Zestaw mebli secesyjnych, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 7 000 zł

Zydel, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

Quimper Odetta, Francja

Wazon, poł. XX w.

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Figurka bażanta, XX w.

Cena wywoławcza: 110 zł

Huta Niemen

Karafka z korkiem, 2 ćw. XX w.

Cena wywoławcza: 600 zł

Mlecznik i cukiernica, 1910 - 1915 r.

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Hiszpania

Figurka dziewczyny z gołębiem, XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Szkatułka, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Lornetka męska, XX w.

Cena wywoławcza: 850 zł

Świecznik czteroświecowy, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 700 zł

Niemcy, wytwórnia WMF

Patera w stylu secesyjnym, 1910 - 1915 r.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Warszawa, wytwórnia Fraget

Sztućce, 12 łyżek i 6 widelców, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 320 zł

Anglia

Szkatułka na listy, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Wlastimil Hofman

"Nie wódź mnie na pokuszenie", 1960 r.

Cena wywoławcza: 5 500 zł

Niemcy, Küps

Flakonik do perfum, XX w.

Cena wywoławcza: 250 zł

Drezno, Helena Wolfsohn

Para naparstków, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Kałamarz, XX w.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Fotel w typie Ludwika Filipa, XX w.

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Rosja

Filiżanka, ok. poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Popiersie dziewczynki, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 950 zł

Kanapa eklektyczna, XX w.

Cena wywoławcza: 3 600 zł

Arcier

Przybornik do manicure w etui, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 1 600 zł

Ramka na fotografię, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Cartier

Zegarek naręczny, XX w.

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Wachlarz, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Francja

Tańcząca para, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 600 zł

Lokówka, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 140 zł

Lustro - parawan, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 7 900 zł

Kpl. toaletowy, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Janusz Strzałecki

Portret żony, 1971 r.

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Budzik, XX w.

Cena wywoławcza: 1 350 zł

Jerzy Karszniewicz

Dziewczynka na łące

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Wincenty Wodzinowski

Żniwiarka

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Kazimierz Jasnoch

Tańczący Krakowiacy, 1943 r.

Cena wywoławcza: 4 500 zł

Czajnik, XX w.

Cena wywoławcza: 400 zł

Jerzy Potrzebowski

Wesele krakowskie

Cena wywoławcza: 10 000 zł

Młynek do kawy, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Franciszek Kostrzewski

Żniwiarze, 1901 (?) r.

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Stanisław Górski

Góral przy Morskim Oku

Cena wywoławcza: 6 800 zł

Waga kuchenna, k. XIX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Rafał Wąsowicz

Zagroda o zmierzchu, 1921 r.

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Autor nierozpoznany

Zwózka siana

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Jan Kaczmarkiewicz

Poranne plotki

Cena wywoławcza: 800 zł

Julia Flis

Leżąca, 1953 r.

Cena wylicytowana: 800 zł

Stefan Żechowski

Scena erotyczna, 1967 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Janusz Maria Brzeski

Akt w czerwonej draperii

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Autor nierozpoznany

"Revue de Leux mondes"

Cena wywoławcza: 500 zł

Alfons Karpiński

Kąpiąca się, 1919 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

Zbigniew Lengren

"Ustny egzamin dojrzałości"

Cena wylicytowana: 600 zł

Alfons Karpiński

Leżąca z papierosem, 1919 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Edward Dwurnik

Fontanna w mieście, 1979 r.

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Stefan Żechowski

Scena erotyczna, 1933 r.

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Toaleta

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Zbigniew Lengren

Erotyk

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Jerzy Skarżyński

Hołd dla Dalego

Cena wylicytowana: 300 zł

Jerzy Skarżyński

W buduarze

Cena wylicytowana: 280 zł

Wojciech Weiss

Modelka w pracowni

Cena wywoławcza: 7 000 zł

Przerwa modelek

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Zygmunt Józef Menkes

Akt stojącej

Cena wywoławcza: 800 zł

Tadeusz Kulisiewicz

Kobieta w kapeluszu (Żona artysty ?)

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Autor nierozpoznany

Kochankowie

Cena wywoławcza: 200 zł

Autor nierozpoznany

Leda z łabędziem

Cena wywoławcza: 150 zł

Autor nierozpoznany

Urocza tancerka

Cena wywoławcza: 400 zł

Autor nierozpoznany

W sypialni

Cena wywoławcza: 50 zł

Autor nierozpoznany

Leśna sielanka

Cena wywoławcza: 150 zł

"L'eroyisme dans lart contemporain"

Cena wywoławcza: 300 zł

Autor nierozpoznany

Scena erotyczna w salonie

Cena wywoławcza: 700 zł

Georg H. TRAPP

12 ilustracji do dialogów "Der Reigen" Artura Schnitzlera

Cena wylicytowana: 600 zł

Scena erotyczna

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Scena erotyczna

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Scena erotyczna

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Scena erotyczna

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Scena erotyczna

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Autor nierozpoznany

Kobiety z fallusem

Cena wywoławcza: 700 zł

Autor nierozpoznany

Apoteoza

Cena wywoławcza: 700 zł

Autor nierozpoznany

7 scenek erotycznych

Cena wylicytowana: 350 zł

Autor nierozpoznany

Demon i dziewczyna

Cena wywoławcza: 150 zł

Autor nierozpoznany

6 scenek erotycznych - projekty plafonów

Cena wylicytowana: 280 zł

Autor nierozpoznany

4 scenki ilustrujące miłosne przygody Giacomo Casanovy (1725 - 1798)

Cena wywoławcza: 100 zł

Zdzisław Beksiński

Kochankowie, 2002 r.

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Jerzy Skarżyński

Trzy scenki erotyczne

Cena wywoławcza: 600 zł

Autor nierozpoznany

8 rysunków erotycznych - Lokaj i pani domu

Cena wylicytowana: 600 zł

Autor nierozpoznany

Scena erotyczna

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Jerzy Skarżyński

Scenka - Miłosne igraszki

Cena wywoławcza: 400 zł

Autor nierozpoznany

Królewskie sny

Cena wywoławcza: 700 zł

Autor nierozpoznany

Śpiący satyr

Cena wywoławcza: 700 zł

Jerzy Skarżyński

Scenka - Miłosne igraszki

Cena wywoławcza: 400 zł

Autor nierozpoznany

W sypialni

Cena wywoławcza: 700 zł

Autor nierozpoznany

Para kochanków

Cena wywoławcza: 700 zł

Jerzy Skarżyński

Kobieta w fotelu

Cena wylicytowana: 450 zł

Japonia

Wazon z uchwytami w kształcie feniksów, zdobiony scenami figuralnymi na tle pejzażu, XIX/XX w.

Cena wywoławcza: 27 000 zł

Daleki Wschód

Sepecik, XIX w.

Cena wylicytowana: 800 zł

Miseczka na stopie, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 400 zł

Feliks Michał Wygrzywalski

Naprawiający dywany

Cena wywoławcza: 16 000 zł

Chiny

Łyżka, XX w.

Cena wywoławcza: 250 zł

Aleksander Laszenko

Beduin na wielbłądzie, 1932 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

Marian Trzebiński

"Wejście do bazaru arabskiego w Tunisie", 1928 r.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Pudełko na papierosy, 1 poł. XX w.

Cena wywoławcza: 110 zł

Wszystkie wybrane obiekty

Cała strona - pionowo Cała strona - poziomo Miniaturki