20 sierpnia 2019 godz. 19:00

Marta Bilecka (ur. 1975, Łódź)
Perfect moment before noon 30, 2019
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2019 | PERFECT MOMENT BEFORE NOON 30'
ID: 72384