3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
54

Cena wylicytowana: 2 000 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2020'
ID: 91214