3 listopada 2020 godz. 19:00

Barbara Nycz (ur. 1992)
Blow Horn, 2020
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Barbara Nycz (ur. 1992)
Blow Horn, 2020

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Barbara Nycz | "BLOW HORN" | 2020 | akryl na płótnie | 180 x 120 cm'
ID: 91322