3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Baranowski | 2019'
ID: 91127