3 listopada 2020 godz. 19:00

Mirella Stern (ur. 1971, Toruń)
Maamoo! Rzuć mi rooower!, 2020
Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAAMOO! RZUĆ MI ROWER | Mirella Stern | 2020'
ID: 91436