3 listopada 2020 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Spotkanie z geometrią, 2020
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Spotkanie z geometrią, 2020

Cena wylicytowana: 5 000 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam Wątor | 2020
opisany na odwrociu: '"Spotkanie z geometrią" Adam Wątor 2020'
ID: 91115