3 listopada 2020 godz. 19:00

Magdalena Szilke (ur. 1983, Warszawa)
Pejzaż z księżycem, 2020
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Pejzaż z księżycem, 2020

Cena wylicytowana: 4 800 zł

technika mieszana/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2020 | "Pejzaż z księżycem"
ID: 91209