3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł
81

Cena wylicytowana: 3 800 zł

technika mieszana/płótno, 102 x 100 cm (całość)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Woroniec Jr 2019'
ID: 91272