3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł
48

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANETA| NOWAK | "Blue story" | 2020
ID: 91226