3 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany,datowany i opisany na odwrociu: 'DRAGON GATE | R. SULIGA '18'
ID: 91278