16 października 2018 godz. 19:00

Katarzyna Środowska (ur. 1971, Warszawa)
W zasięgu wyobraźni, 2018 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
W zasięgu wyobraźni, 2018 r.

Cena wylicytowana: 1 900 zł

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"W ZASIĘGU WYOBRAŹNI" | ŚRODOWSKA 2018 | 28 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 100 x 140cm | 2018 r. | Katarzyna Środowska'
ID: 63539