16 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ '18'
ID: 63661