16 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Alicja Kappa | Szept | 2018 r.'
ID: 63786