16 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
70

Cena wylicytowana: 2 000 zł

technika mieszana/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Rybka '18'
na odwrociu opisany: 'M. Rybka -2018- | "Rozmowa w rogu"'
ID: 63946