16 października 2018 godz. 19:00

Urszula Kałmykow (ur. 1986, Białowieża)
Poranne mgły nad jeziorem, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'U. Kałmykow 2018'
ID: 64190