22 października 2019 godz. 19:00

Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)
Z cyklu 'Swimming pool', Crime Story E01, 2019 r.
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Crime Story E01 | SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2019 | oil on canvas 120 x 120 | #5121'
ID: 77574