22 października 2019 godz. 19:00

Beata Filipowicz (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)
Z cyklu 'Bez granic', Deszcz, 2016 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 40 x 90 cm
datowany p.d.: '15 Feb'
na odwrociu opisany: 'UNLIMITED / BEZ GRANIC (CYKL) | RAIN | Beata Filipowicz | 2016'
ID: 72391
  • – Beata Filipowicz, “Ziemskie przyjemności”, Galeria New Era Art, Pałac pod Baranami, Kraków, 22.09-7.10.2017
  • – Beata Filipowicz, “Unlimited / Bez granic”, Galeria Otwarta, Wrocław, 5-28.02.2016
  • – “Młodzi w Muzeum. Poziom najwyższy”, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, 8.10-20.11.2016